Jesteś Twórcą, Artystą, Rękodzielnikiem lub reprezentujesz dowolną Markę/Firmę, prowadzisz Sklep lub tylko sprzedajesz produkty w Internecie to dobrze trafiłeś(-aś). Przeczytaj, co mamy dla Ciebie do zaoferowania.

Ogłoszenia

Wystawiaj bezpłatnie swoje oferty lub podaj czego poszukujesz. Informuj wszystkich, jakie oferujesz usługi. Cały dział dla Ciebie z podziałem na kategorie oraz z możliwoscią wyszukiwania ofert terytorialnie.

Twój Sklep

Sprzedawaj bezpłatnie swoje produkty, prace, wyroby...itp. To jest Twój sklep.

Istnieje możliwość linkowania swoich ofert do własnego sklepu lub Allegro. Dzięki temu po wybraniu tej opcji zakup nastąpi bezpośrednio w swoim Sklepie lub na Allegro.

Nieruchomości

Oferta nie tylko dla insywidualnych klientów, ale również dla Biur Nieruchomosci.

Nasz Portal posiada możliwość automatycznej implementacji ogłoszeń (plikiem xml) bezpośrednio z Biur lub Agencji Nieruchomości.

Wydarzenia i Ankiety

Bezpłatne wpisywanie dat do „Kalendarza Wydarzeń” co pomoże zapraszać osoby na konkretne wydarzenie: np.lokalny festyn, szkolenia, warsztaty itp. Jest tu równiez możliwośc wystawiania/tworzenia Ankiet dla własnych potrzeb z własnymi pytaniami.

Reklama

Dysponujemy dużą powierzchnią reklamową dla Twojej Firmy/Marki/Ofert. Artykuł sponsorowany, który pojawi się na stronie głównej naszego portalu (ze zdjęciami i linkami) jest bardzo skuteczną reklamą, ponieważ generuje słowa "kluczowe" do wyszukiwarki Google z treści, którą sam zredagujesz. Każdy Artykuł. Produkt czy Ofertę dodatkowo linkujemy na Facebook, Twitter, Pinterest. Google+oraz Lindekin.

Możemy również zostać patronem medialnym wydarzenia, które organizujesz.

Msz inny pomysł? Zapraszamy do kontaktu.